תלמידים ממליצים על קורס SAT

מאיה ועומרי שלדתי במסגרת הזמן שבית הספר מקציב לכם משקיעים המון!


המורה נפלאה!

עוזרת מאוד ואני מרגישה שהבטחון לגשת לבחינה גדל מאוד!

סך הכל ממש מרוצה מהקורס, מהתוכן הנלמד ומהמורה

תודה!


יש שרות טוב ואדיב בביה"ס!

יש קשב והתייחסות לתגובות התלמידים וננקטים אמצעים לשיפור ע"י הביה"ס!

מקצועי!

תודה רבה


לכל בית הספר האמריקאי ובפרט לרננה המדריכה, רציתי להודות על ההשקעה והעבודה הצמודה במהלך הקורס שבזכותה הגעתי לציון שרציתי ,התמיכה שנתתם לי עזרה לי לעבור את המבחן ואני בטוחה שאם לא הייתם נותנים לי את כל השיעורים המבחנים והתרגולים האלה אין מצב שהייתי לומדת לבד . בכל מקרה אני עברתי ואני מקוה שתעזרו לעוד הרבה חסרות ישע שכמותי לעבור את המבחן ולהתקדם ללימודי התואר .אז תודה רבה ונתראה בהמשך

רונית


לכבוד בית הספר האמריקאי – שלום רב

רציתי לציין לטובה את קורס ה SAT בו נכחתי בחודשיים האחרונים. אחרי המבחן ראיתי בדיוק כמה עזר לי הקורס , ממש כאילו ידעתם מה יהיו השאלות ואיך לפתור אותן , כשאני רק נזכר שחשבתי לנסות לפתור את זה לבד אני מבין איזו טעות זו הייתה כי הטריקים הקטנים האלה עשו לי את המבחן.

ארנון


אורן כל הכבוד לך , קיבלת את הבן אדם שהכי שונא מספרים בעולם, ובוא נגיד שגם לשבת וללמוד זה לא אחת מהחוויות המועדפות עליו והצלחת לסחוט ממנו 720 בחלק הכמותי – שמע אתה גדול ! כן אולי גם לי היה איזה חלק קטן ומזערי בכל התהליך הזה אבל אני עדיין טוען שאתה עשית את רוב העבודה, בכל מקרה אל תלך לשום מקום כי אני מתכנן לשלוח אליך את הילדים שלי גם ביום מן הימים שתלמד אותם פרפקט כמו שלימדת אותי . בתודה

עמיחי.


אם הייתם אומרים לי מראש שאני הולך להוציא שאני אקבל 780 בחלק הכמותי במבחן כנראה שהייתי מתפקע לכם מצחוק בפנים, בטח אחרי הסימולציה הראשונה שהבנתי שזה מחוץ לליגה שלי, אבל מסתבר שאתם יודעים מה אתם עושים כי עשיתי מה שאמרתם וזה הציון שקיבלתי. אז תודה רבה לכל הצוות שעזרו צילמו לימדו חילקו ועשו הכל כדי שנוכלח ללמוד כמו שצריך. יש לי הרגשה שאנחנו עוד נפגש בעתיד וזו הרגשה די מבוססת מכיוןן שנרשמתי גם לשירות האפליקיישן שלכם שימשיכו את העבודה וממש יניחו אותי בלימודים בארצות הברית .

אין עליכם ,

אלירן.


עבור רורי המדריך

אני לא יודעת אם זה בגלל כל המבחנים האלה שהבאת לנו לפתור או בגלל שיעורי הבית או התרגילים שפתרנו בכיתה אבל באמת נכנסתי לבחינה הזו עם בטחון – דבר שלא קורה לי הרבה בבחינות .ושתבין שאני כבר הייתי על סף יאוש כשראיתי את השאלות בתחילת הדרך . בכל מקרה קיבלתי ציון סבבה בבחינה ואני כנראה אתקבל למה שרציתי ועכשיו בראייה לאחור אני רואה שגם את המכשול הזה אפשר לעבור פשוט צריך לצידך עוזרים כמו רורי המדריך שיכון אותנו לדרך המבטחים וימצא לנו את קיצורי הדרך והטריקים להגיע לציון המיועד. רורי אני בטוחה שאני מדברת בשם כל הכיתה שאני אומרת שאנחנו חולים עליך ! ולא שכחתי שאני חייבת לך בירה כי באמת קיבלתי מעל הציון שחשבתי. תמסור בשמי גם תודה רבה לרננה שישבה איתי על כל האפלקיישן שלי ועשתה לי סדר בכל הבלאגן.

AMERICA- HERE I COME !!!

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם