תלמידים ממליצים על קורס IELTS

מכתבי המלצה

לנעמי,

הרגשתי שהקורס תרם מאד עבורי בכל התחומים- הטכניקות שנלמדו היו ברורות ומאוד מאורגנות, ואיפשרו לעבוד יותר סיסטמטית על מנת למצות את המבחן.

החומר הועבר בצורה בהירה, באווירה מצויינת, מעודדת ומאד מאד מקצועית!

היחס האישי ניכר לאורך הקורס.

תודה,

קרן דצמבר 2009


תודה לבת' שהיתה סבלנית ומאוד נחמדה.

כיף לקבל הרבה טיפים איך לעבור את המבחן!

ליזה


הי מוריאל,

מצטער קצת על העיכוב אך להלן הפידבק שלי על הקורס:

שמי רן והצטרפתי לקורס IELTS באיחור של שלושה שיעורים, למרות זאת צוות האדמיניסטרציה עזר לי מאוד ובחיוך להשלים את השיעורים שהחסרתי. לדעתי השיעורים בוידאו מצוינים ומומלצים בנוסף לשיעורי הקורס (כמו לעשות שני קורסים). גדעון המדריך היה מאוד נחמד ואף לפני המבחן עשה לי ולעוד סטודנטית שיעור בביתו הפרטי בחינם. הציון הסופי שלי הכללי הוא 8 .

רן


Naomi

I wanted to let you know O had excellent time. you are a professional teacher. I liked coming every week, learning from you and getting all the tricks that would make us do better in the exam. I had a good English level tobegin with, however your feedback allowed me to get it even higher!

You are awesome!

Moria


I took this year an IELTS course at Americanschool with Alison.
Due to the course I've got Listening 8, Reading 9, Writing 7, Speaking 7 at academic level IELTS test.
Thanks a million Ali!

Alexey


Hi Ali,

I want to thank you for your lessons.

I took the general test on April 19th and I succeeded, my total score is

7.5: reading 7.5, listening 7.5, speaking 7, writing 7.

I needed minimum 6.

Thank you again I learned a lot and I enjoyed you class.

Thank you,

Irene


אין מצב שהייתי מצליחה להוציא את הציון הזה לבד!!! המון תודה על הכול. אתם תותחים !! הסימולציות של הדיבור היו פשוט גדולות מהחיים - זה פשוט הכין אותי אחד לאחד לבחינה. כל השאלות שתרגלתי הופיעו אח"כ בבחינה. המון תודה גם לצוות המדהים ובמיוחד לרפי ולאליסון שתמכו והרגיעו ועזרו לי להוריד את כמות הריטלין לפני הבחינה בחצי....

שלומית כפיר


מכתב תודה

שלום רב,

לפני כחודשיים סיימתי קורס לקראת מבחן ה IELTS וברצוני להביע את תודתי.

בהתחלה ניסיתי ללמוד למבחן בכוחות עצמי, ניגשתי ולא הגעתי למינימום הנדרש לקראת לימודי באוסטרליה. מתוסכל ומיואש הגעתי אליכם לאחר המלצה ששמעתי מפי ידידתי שלמדה אצלכם.

ובכן, אני חייב להודות שהצלתם אותי, הקורס פתח לי את העיניים והביא אותי לרמות ידע באנגלית שלא חשבתי שאי פעם אגיע אליהם. למדתי איך לקרוא מהר יותר, איך לשפר את אוצר המילים ביעילות, והכי חשוב למדתי כיצד לכתוב חיבור ברמה גבוהה.

הקורס גם העניק לי כלי לימוד וחשיבה באנגלית אשר לבטח ישמשו אותי במהלך לימודי באוסטרליה, ובכלל בהמשך החיים.

כמו כן, אני חב תודה אישית לרפי ולתמי אשר עמדו לצידי לאורך כל הקורס, היו זמינים וסבלניים לנדנודים היומיים שלי בטלפון, וסייעו לי נפשית ומקצועית להגיע לציון שלא האמנתי שאני מסוגל להגיע אליו.

תודה לכם שעזרתם לי להגשים חלום...

בברכת G'DAY

ירון אנגלהרד


שלום,

שמי אורי והשתתפתי בקורס ההכנה לבחינת ILTS שהתקיים בסניפכם ברמת גן. ברצוני לשבח את פרלה, המדריכה שליוותה אותי במהלך הלימודים, במרתון, ואפילו בבוקר הבחינה עצמה. פרלה, שהיא גם בוחנת בבחינה עצמה, שולטת בחומר בצורה מלאה ויודעת להעביר אותו בצורה ברורה ומעניינת. אין ספק שרמת ההוראה של פרלה גבוהה מעל ומעבר לכל סטנדרט שהכרתי עד היום.

הייתי שמח לראות אותה ושכמותה מלמדים במגזר הציבורי בישראל, או אז רמת החינוך בארץ הייתה קופצת בכמה דרגות... .

כמו כן, רציתי לציין לשבח את מפגשי הדיבור שנערכו לאורך כל הקורס, אשר שיפרו באופן משמעותי את רמת האנגלית שלי, ונסכו בי ביטחון רב לקראת חלק הדיבור בבחינת ILTS. מפגשים אלו אף סייעו לי לעבור את ראיון הקבלה למוסד הלימודים אליו התקבלתי באוסטרליה.

בברכה,

אורי פרטוש


שלום רב לצוות בית הספר האמריקאי ולאליסון מרמר!

ברצוני להודות לכם על היחס הנפלא ועל המקצועיות הרבה שהענקתם לי במהלך הקורס הכנה לIELTS. בזכות המורה הקשובה, הסבלנית והמקצועית שידעה לנצל בצורה הכי יעילה את כל דקה בשיעור ללמד אותנו טיפים למבחן הקשה, הצלחתי לקבל ציון גבוה שלא האמנתי שאוכל לקבל אי פעם-

Listening-7, Reading-8, Writing-7, Speaking-6.

שוב תודה מיוחדת לאליסון,

יישר כוח,

יוליה דימיטרוב


לכבוד

צוות בית הספר האמריקאי

מקץ שנה מהיום בו דרכתי לראשונה בבית ספרכם, ברצוני להביע תודה כנה.

אני ושותפי לעסקים היינו צריכים לעבור את בחינת ה ILETS, אני נרשמתי לקורס אצלכם לאחר ששמעתי גדולות ונצורות על רמת ההוראה והיחס האישי הנהוגים בבית ספרכם. ידידי לעומת זאת בחר, בניגוד להפצרותיי, ללמוד אצל המתחרה, בעיקר משיקולי מחיר.

רצה הגורל, והעסק המשותף שלנו נקלע לקשיים, ושנינו נאלצנו לפנות זמן רב בכדי להצילו, וכפועל יוצא מכך לא הצלחנו ללמוד לבחינה ששמה יצא לפניה כבחינה קשה ומורכבת אשר רבים אינם זוכים לעבור אותה.

לאחר שקיבלנו שנינו ציון בלתי מספק (שוב באשמתנו הבלעדית), נדרשנו לקורס נוסף. לאחר בירור טלפוני קצר, ובלי שכלל ביקשתי זאת, הודעתם לי שאני זכאי לקורס נוסף ILETS ללא כל תשלום מתוקף ההתחייבות המלאה שאתם נותנים לציון (בכלל לא ידעתי על זה כשנרשמתי, הגעתי אליכם בגלל המוניטין הטוב שלכם).

מיותר לציין שחברי לא זכה ליחס דומה מהמתחרה, והחליט להצטרף אלי לקורס בכדי לא לחזור על אותה שגיאה פעמיים...

כמו כן, ברצוני לציין את המורה אליסון, מורה מסודרת ומקצועית באופן המעורר הערצה והערכה, אשר הצליחה לכל אורך הקורס לשמור על רמת הוראה אינטליגנטית ומקצועית, וללא ספק היוותה גורם מכריע בהצלחתי במבחן.

בתור מי שמצוי בעולם העסקים ומכיר מקרוב נותני שירות בכל הרמות, אני חייב לציין שברמת שירות כזו עוד לא נתקלתי.

כל הכבוד!!

בברכה,

מנשה הורביץ


תודה למורה החמודה פרלה שעזרה לי לעבור את המבחן בציון הרצוי, ועוד בפעם הראשונה. תודה באמת מכל הלב גם לצוות הנפלא של בית הספר שלכם.

מיכל


קורס IELTS

פרלה שלום,

אני עולה חדש ולא יודע עברית כל כך טוב, ולפני הקורס שלך ידעתי אנגלית אפילו פחות טוב משידעתי עברית.

אני רוצה להגיד לך תודה על הסבלנות וההשקעה ועל זה שלא וויתרת לי אפילו שאני כבר וויתרתי לעצמי, בגללך הצלחתי במבחן זה ברור.

בגלל שאני עולה חדש הייתי צריך שיותר ילמדו אותי בצורה אישית, ולך תמיד הייתה את הסבלנות לעשות את זה.

את בטח זוכרת את החיבורים שהיו החלק שהכי היה לי קשה איתו בבחינה. בסוף הצלחתי להוציא בו ציון מאד גבוה. וזה בעיקר בגלל הבדיקה של את החיבורים שלי כל שבוע, ובכלל מתי ששלחתי חיבור הוא נבדק לי בלי לעשות חשבון.

תגידי תודה גם לרפי ותמי שסייעו לי הרבה, ודאגו שלא יהיה חסר לי כלום.

בכנות,

בוריס ולדמן


תודה למורה אשר נתנה לי תחושה של ביטחון והרגשה שאני מסוגלת להצליח במבחן.

על היחס האישי ועל הידע שהיא מפגינה במהלך השיעור.

אני אישית מאוד נהנית מהשיעורים והרגשתי שהרמה שלי עולה.

תודה,

מיטל מ.


Dear Renana,

I hope you are well. "Thanks" to the holidays, we received only today the results of our IELTS tests. I am so glad to tell you that Ran has finally gotten the results he needed. His scores for the listening, writing and speaking were 7.0 and in reading, he got 7.5. Mine were 7.0 in listening and reading, 7.5 in writing and 8.0 in speaking.

We wish to thank you very much for your help and also for being so kind and tolerant. It was a pleasure to study with a professional teacher like you.

Best regards,

Dalia and Ran Ben-Dom.


תודה לרננה על הגישה...

פרלה תודה על הכל: התמיכה, העידוד, האופטמיות, המקצועיות, הנינוחות כיף לפגוש אנשים מסוג כזה. אלפי תודות, מקווה מאוד להצליח במבחן.


לפרלה תודה על היחס האישי והסבלנות הרבה!

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם