הקורס שיכניס אותכם לתכנית הארבע שנתית

בחינת ה-GRE Biochemistry נחשבת לבחינה מורכבת וקשה במיוחד וזאת לנוכח חוסר ההיכרות של הנבחן הממוצע עם הבחינה וחוסר הבנה של מאפייניה המיוחדים. קורס ההכנה של בית הספר האמריקאי מאפשר לתלמיד המתכונן לבחינה למצות את מלוא הפוטנציאל האישי ולהימנע מלקיחת הסיכון הכרוך בלמידה עצמית.

כל מורי הקורס בבית הספר האמריקאי הינם דוקטורנטים במקצועות הביוכימיה. אנחנו מאמינים שעל מנת להכין תלמידים למבחן, נדרש ידע מעמיק בכל הקשור לנושאי הבחינה ולמורכבות המלאה שלה.

איכות ההוראה היא אחד מסודות ההצלחה של בית הספר, המורים שלנו הם בעלי נתונים גבוהים במיוחד, הם נבחרים בקפידה מתוך מאות מועמדים ועוברים תהליך הכשרה ארוך ומקצועי לפני שהם מתחילים להדריך. המורים המלמדים בבית הספר מגיעים לאחר שצברו ניסיון של שנים רבות בהוראת מועמדים וסטודנטים במסגרות שונות כגון כמתרגלים בתוך אוניברסיטאות או בקורסי הכנה למבחנים המקצועיים הנדרשים על מנת ללמוד בארץ ובחו"ל.

בית הספר האמריקאי מציע את המגוון הרחב ביותר של ספרי לימוד, תרגולים ושאלות. מחלקת הפיתוח והמחקר של בית הספר עוקבת כל העת אחר המגמות והשינויים בבחינה ומעדכנת את חומרי הלימוד בהתאם. במהלך הקורס מתנסה אף התלמיד במספר רב של בחינות בתנאי אמת, ובהן סוגי השאלות העשויים להופיע בבחינה.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם