תנאים ביום הבחינה

מהם התנאים במרכז הבחינה?

הבחינה תינתן בtesting stations אישיים הדומים לאזורי לימוד מופרדים שניתן למצוא בספריות. לכל station יש מחשב, ומקום בשולחן לכתיבה.

האם ניתנים דפי טיוטה במשך הבחינה?

דפי טיוטה יינתנו במרכז הבחינה לפני תחילת הבחינה. ניתן לכתוב על דפי הטיוטה האלה בלבד ולא יינתן לנבחן להיכנס לבחינה עם דפי טיוטה משלו.

מהו מבחן אדפטיבי?

פרקי החשיבה המילולית והכמותית במבחן ה GRE הממוחשב הינם אדפטיביים. בתחילת כל פרק מוצגת שאלה בדרגת קושי בינוני. אם עניתם נכונה תהיה השאלה הבאה קשה יותר, אם עניתם תשובה שגויה, תהיה השאלה הבאה קלה יותר. המחשב נותן ציון לכל שאלה עם קבלת התשובה תוך שימוש במידע שהתקבל לגבי קושי השאלה, בכדי לבחור את השאלה הבאה.

עם זאת, ייתכנו מקרים בהם יקבע קושי השאלה על פי פרמטרים נוספים בהם קושי השאלות שכבר נענו, הגיוון הנחוץ מבחינת סוג השאלות, והצורך בכיסוי תוכן מסוים.

היות וכל שאלה מושפעת משילוב של גורמים אלו, לא יינתנו שאלות זהות לכל הנבחנים.

האם הבחינה דורשת ידע מוקדם במחשבים?

לא, הבחינה דורשת יכולות שימוש מחשב בסיסיות בלבד, המוסברות לנבחן בפירוט בתחילת הבחינה. כמו כן, בכדי למנוע הפתעות, במהלך הקורס בבית הספר האמריקאי, מתרגל התלמיד מבחן בתנאי אמת עם התוכנה המקורית בה יעשה שימוש בבחינה.

באיזה מעבד תמלילים משתמשים בבחינה?

כאמור, מבחן ה GRE הנו מבחן אדפטיבי ממחושב, ובכדי שאלו שמכירים מעבד תמלילים מסוים לא יזכו ליתרון בלתי הוגן, מעבד התמלילים בו נכתבות התשובות איננו סטנדרטי כדוגמת WORD אלא מעבד תמלילים ייחודי מסוג ETS, המכיל את הפונקציות הבאות:

  1. כתיבת טקסט
  2. מחיקת טקסט
  3. חיתוך והדבקה
  4. ביטול הקלדה אחרונה

כלים כדוגמת בדיקת איות ודקדוק אינם זמינים, וזאת בכדי להשוות את תנאי הנבחנים בבחינה הממוחשבת לאלו הנבחנים בבחינה בכתב.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם