אוניברסיטת ת"א - בית הספר למינהל עסקים הטוב בישראל

לראשונה בישראל: "כלכליסט" דירג עבורכם את תוכניות הלימוד לתואר שני במינהל עסקים בישראל. המרכז הבינתחומי במקום השני, אוניברסיטת בן גוריון במקום השלישי

כתבי "כלכליסט"

13.4.08

לראשונה בישראל וכפי שנעשה בעיתונים הכלכליים המובילים בעולם, ערך "כלכליסט" דירוג מקצועי ואובייקטיבי של כל תוכניות הלימוד לתואר שני במינהל עסקים בישראל.

תוצאות הדירוג מלמדות כי לימודי ה-MBA באוניברסיטת ת"א הם הטובים בישראל. למקום השני הגיע המרכז הבינתחומי הרצליה, לפני כל שאר האוניברסיטאות. במקום השלישי אוניברסיטת בן גוריון בנגב.

כך דורגו תוכניות ה-MBA בישראל.

בשביעות הרצון של הבוגרים מוביל המרכז הבינתחומי

האוניברסיטה העברית מדורגת רק במקום הרביעי ואוניברסיטת בר אילן בתשיעי, אחד לפני הסוף. הדירוג מתבסס על שקלול של שאלונים מפורטים שמילאו יותר מ-500 סטודנטים ועל ההעדפות של עשרות מהמעסיקים הגדולים במשק.

עוד עולה מהדירוג כי החברות הגדולות מעדיפות להעסיק את בוגרי אוניברסיטת ת"א, האוניברסיטה העברית והטכניון, בסדר הזה.

בדירוג שביעות הרצון של בוגרי ה-MBA נמצא המרכז הבינתחומי במקום הראשון, אחריו אוניברסיטת חיפה ושלישית הקריה האקדמית אונו. ת"א מדורגת רק במקום השישי והעברית במקום השמיני.

מתשובות הבוגרים עולה עוד כי את השכר הגבוה ביותר חצי שנה לאחר סיום התואר מקבלים בוגרי הבינתחומי, שמשתכרים בממוצע כ-23 אלף שקל בחודש. את השיפור הגדול ביותר בגובה השכר אחרי התואר לעומת גובהו לפניו רושמים בוגרי העברית, ששכרם קופץ בכ-60%.

"התוצאות לא מפתיעות אותי", אומר פרופ' אשר טישלר, דקאן הפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א. בראיון המתפרסם היום במוסף המיוחד המצורף ל"כלכליסט" הוא מנמק את הזכייה בוותק של הפקולטה, ברמת המחקר ובאיכות הסטודנטים.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם