תלמידים ממליצים על קורס GMAT

הנדון: מכתב הערכה לביה"ס האמריקאי על קורס ה- GMAT

ברצוני להודות ולהביע את הערכתי העמוקה לבית הספר האמריקאי על המקצועיות והשירות שקיבלתי בקורס ה- GMAT. תודה מיוחדת שמורה למדריך הקורס, עומר פלמן, על ההשקעה והאכפתיות הרבה שהפגין לכל אורך הקורס. אין ספק כי ההשקעה הרבה, ההכנה הטובה ושיטות פתרון התרגילים שקיבלתי בקורס אפשרו לי להגיע לציון הטוב שקיבלתי בבחינה.

בכבוד רב,

רועי רודוי


אני רוצה להביע את תודתי הרבה למורה עומר פלמן ולביה"ס האמריקאי על המקצועיות, השיטות שהוכיחו את עצמן במבחן, ההשקעה והסבלנות!! בכל אחד מהנושאים בקורס (ובשני החלקים – הכמותי והמילולי) עומר לימד טכניקות מהירות שאפשרו להתמודד בקלות עם האתגרים במבחן, פישט את הנושאים המורכבים ושם דגש על הנקודות שבהן הייתי חלש - בהתאם לחשיבות שלהן במבחן.

בנוסף עומר בנה אצלי מוטיבציה החל מהשיעור הראשון ועזר לי להרכיב תוכנית עבודה מדורגת בהתאם לחומרי הלימוד (שחולקו בתחילת הקורס). ל-GMAT למדתי במקביל לעבודה במשרה מלאה, ואין לי ספק שהתכנית המעולה שהותאמה לי אישית, עזרה לי ללמוד בצורה ממוקדת ולהצליח מעל ומעבר.

הלימוד ל-GMAT הפך לחוויה מהנה בזכות כל אלה, שיפר מאוד את רמת האנגלית שלי, והכי חשוב – איפשר לי להתקבל לתוכניות שאליהן כיוונתי. המון המון תודה לעומר ולכל הצוות על הקורס המדהים. רועי.


לצוות בית הספר האמריקאי.

הנדון מכתב תודה והמלצה בעקבות קורס GMAT שעברתי בבית ספריכם.

ברצוני להודות לבית הספר האמריקאי על היחס החם והשירות האדיב שהוענקו לי במהלך הקורס.

הרגשתי תמיכה אישית ומקצועית מצוות בית הספר בכלל ומהמורים בפרט אשר הפגינו מיומנות ומקצועיות הראויה לציון.

הקורס התנהל ברמה גבוהה וסופקו לי חומרי הלימוד הדרושים ואף מעבר לכך תמיד היתה לי אוזן קשבת ומענה יעיל .

בעזרת הקורס למדתי והתקדמתי באופן הדרגתי עד לציון אותו היתי צריך על מנת לממש את שאיפותי. בסופו של דבר הגעתי לציון 49 בחלק הכמותי !!! מעבר לכל ציפיותי.

האווירה הטובה והמקצועיות עושים את ההבדל, אני ממליץ לכל מי שצריך לגשת לבחינת ה -GMAT או כל בחינה אחרת שיקח קורס בבית הספר האמריקאי ובכך ישפר את יכולותיו באנגלית ויגיע לציון הדרוש בדרך טובה ומקצועית.

תודה לכל צוות בית הספר.

יניב אלדד

תלמיד בקורס GMAT


הי יניב.

חזרתי עכשיו מהמבחן.

רציתי לעדכן אותך שקיבלתי 49 בחלק הכמותי, שזה מעבר למספיק לכל אוניברסיטה בארץ.

לא כ"כ הספקתי להודות לך בשיעור האחרון ביום שישי, אז אני אוסיף ואומר שבמצב הלא שגרתי שהייתי בו במהלך הקורס, התמיכה והאיכפתיות שלך והדאגה לכך שאשלים את השיעורים שהחסרתי, תרמו מאוד לציון שקיבלתי. ובאמת, כל מה שיש לי להגיד זה רק תודה, ושוב תודה.

דודי


תודה מקרב לב על הכל , על היחס האישי והשירות האמין, על מקצועיות והשקעה.

השיעורים היו תמיד באווירה נעימה והחומרים שחולקו ברמה גבוהה.

המורה ידע להוציא מכל אחד את מה שהוא מסוגל ולהביא אותו למיצוי הפוטנציאל שלו. בעזרת הקורס של בית הספר האמריקאי שיפרתי את הציון שלי באופן משמעותי ועשיתי קפיצה מ36 ל48!!

הציון הזה פותח בפני כעת אפשרויות רבות ומאפשר לי להתקדם.

בלעדיכם זה לא היה קורה , תודה רבה!

יונתן בר-אל


אני חייב להודות לרננה ויהודה המדריכים שהכינו אותי באופן מושלם למבחן ג'מאט. הבחינה אומנם הייתה קצת קשה אבל בזכות ההכנה המדויקת שקיבלתי, הגעתי לציון שרציתי.

הקורס היה מעולה כי הוא לימד אותי איך להצליח בבחינה ולא סתם לימודים כללים שלא רלוונטים. חומר הלימוד היה הכי מותאם לבחינה והכין אותי בצורה ממצה לקראת המבחן.

אני ממליץ לכל מי שנבחן גם, שיקח את הקורס כי מלמדים המון שיטות שעוזרות להצליח במבחן. זה עבד בשבילי ואני מאמין שזה יעזור לכולם. אז תודה על כל העזרה ונפגש בהמשך.

ערן.


למי שבאמת רוצה להצליח מבחן גימט, אני מציע שירשם בבית הספר האמריקאי לקורס גימט.

הקורס מלמד כל מה שצריך לדעת ומכין לבחינה בצורה הכי טובה שיש. פותרים מבחנים ועושים הכנה ספציפית לקראת המבחן עם שיעורי בית והתמקדות אישית לנושאים בהם צריך עזרה יותר פרטנית. המורים כולם דוברי אנגלית כשפת אם והם מכירים את כל הנקודות בבחינה שצריך להתמקד בהם ועל אילו דברים מורידים ציון, ככה שבאמת זוכים להכנה מדוקדקת עם התמקדות בכל הנושאים החשובים.

אז למי שבאמת חשוב לו הציון ורוצה להצליח ובגדול אני מציע להרשם.

בהצלחה...

ממני אבישי.


כשהגעתי לראשונה לבית הספר האמריקאי, חשבתי שאני סתם אלך לכנס שלהם, אקבל קצת מידע על כל העניין הזה של לימודים בחו"ל, ואז אעשה את כל תהליך הלמידה לבד. אז גיליתי שמבחן ג'ימט זה לא סתם צחוק. זה מבחן רציני, וצריך ממש הכנה רצינית לבחינה.

אם אתם רוצים להגיע רחוק וחושבים ברצינות על לימודים בחו"ל אני מציע לכם להירשם לקורס ג'ימט של בית הספר האמריקאי. מכינים אותך לבחינה באופן הכי טוב שיש על ידי מדריכים דוברי אנגלית שפת אם שמכירים את הבחינה באופן הכי טוב שיש! בקורס עושים הכנה מלאה למבחן עם דגשים על כל הדרכים להשגת ציון גבוה כמה שיותר, וכל הנקודות הקטנות שיכולות לפגוע בציון שאפשר להמנע מהן. לדעתי הקורס הזה ממש חובה למי שרוצה להצליח , כי לבד אי אפשר ללמוד את כל הדברים האלה.

אם אתם באמת רוצים להצליח, לכו לבית הספר האמריקאי!

רביב


רציתי קודם כל להודות לרננה על ההשקעה והעבודה הצמודה במהלך קורס ג'ימאט שבזכותה הגעתי לציון שרציתי. רננה לימדה את הפרק המילולי, והיא הייתה איתי לכל אורך הדרך ונתנה לי את כל העזרה שהייתי צריכה ואפילו יותר אז תודה רבה!

תודה גם לצוות האדמיניסטרטיבי שתמיד היו לצידי ותמיד עזרו בכל בעיה שעלתה, לא משנה מתי. תודה מיוחדת לרויטל שבנתה לי תוכנית לימודים אישי לקראת סוף הקורס, וכשתאריך המבחן התקרב.

לא הייתי יכולה לעבור את הבחינה בציון כזה בלעדיכם!

ורד.


אני השתתפתי בקורס ג'מאט ואני חייב לומר שכל הצוות היה מסור ביותר ועשו מעל ומעבר עבורי. בזכותם הצלחתי לקבל את הציון המעולה שקיבלתי במבחן – 49 בחלק הכמותי ו-40 בפרק המילולי! אני ממליץ לכל מי שמתבלט שינסה גם, אני מבטיח שהוא לא יתאכזב. בנוסף מקבלים גם את החומר והספרים שקשורים למבחן והמדריכים עוברים על הכל עם המון טיפים מועילים שממש עוזרים במבחן עצמו , ממש שווה.

תודה לכם!

יבגני


בתור אחד שלא ממש אוהב ללמוד אני חייב לומר שהאופן בו לימד אותי המדריך יהודה לפרק המילולי בבחינת ג'ימאט היה מעולה, לא חשבתי שאצליח טוב בבחינה כי אין לי סבלנות ללמוד הרבה אבל בזכות העזרה שקיבלתי ממנו הגעתי לציון מעל ומעבר למה שרציתי! אין מצב שלבד הייתי מגיע לציון הזה אז הציון הזה הוא גם שלך, יהודה שוב תודה.

Harvard Here I come!

רועי


אני רוצה להודות לאורן שעזר לי להגיע לציון שקיבלתי בבחינת ג'ימט. בחיים, לא הייתי מאמין שאני אצליח לקבל ציון שכזה אבל התמיכה והעזרה שקיבלתי החזירו לי את האמונה בעצמי ופתחו לי בפני את האופציה לצאת ללימודים בחו"ל ולהמשיך את החלום שלי להגיע ללימודי MBA , אלפי תודות.

אריאל


שלום שמי רוני ואני הייתי בקורס של בית הספר האמריקאי לקראת בחינת גימט.

ההתיחסות אליי היתה מדהימה החל מהיועצים שעזרו לי בהתחלה בכל הבירוקרטיה שלא הכרתי, עד המדריכים שעברו איתי על כל חומר הלימוד עם ספרים, חוברות, שיעורי בית ועשרות מבחנים שעשינו יחד בכיתה ובבית. אין לי ספק כי עזרתם של המדריכים וההשקעה המרובה שלהם בי הם שהקנו לי את הציון שקיבלתי – 710! ואני חב להם תודה על כך. אני בטוח שעוד יהיו לכם המון תלמידים מרוצים כמוני.

אז תודה על כל העזרה,

רוני.


היי אני ערן ורציתי להמליץ לכולם על המדריכה שלי רננה. רננה, כמו שאר המדריכים בבית הספר האמריקאי היא דוברת אנגלית כשפת אם ויודעת להעביר את כל החומר באופן הכי ברור שיש, גם בנושאים שהתקשתי בהם היא עבדה איתי באופן אישי ועזרה לי להתגבר על כל הקשיים שהיו לי בדרך , לא הייתי מצליח בלי העזרה שלך, רננה, אז תודה רבה על הכל .


קורס ההכנה של בית הספר האמריקאי לקראת מבחן הג'ימט מומלץ ביותר, המדריך אורן עובר באופן יסודי על כל מה שקשור למבחן כולל מלא טיפים קטנים שהוא מכיר כי הוא מכיר בדיוק את כל הדברים שצריך להתעמק ולהשקיע בהם. הניסיון הזה שלו הביא לי הרבה מאוד נקודות במבחן ואחלה ציון . בפעם הראשונה שעברתי את הקורס, לא כל כך השקעתי בו, והיה ניתן לראות את זה בציון. אבל תודות לקורס חוזר שלכם לכל מי שלא הגיע לציון שרצה, יכולתי להמשיך עד שקיבלתי את הציון שרציתי. בכל מקרה, לטעמי זה קורס מעולה ואני ממליץ בחום לכל מי שמעונין ומצרף.

תודה רבה לאורן שעשה בשבילי מעל ומעבר במהלך כל הקורס.

יאיר.


רציתי רק לתת ציון לשבח למדריכה שלי בקורס הג'ימאט שבאמת עשתה מעל ומעבר בשבילי במהלך הקורס עם סבלנות מדהימה לכל השאלות שלי ועזרה בכל נושא ונושא. אני חושב שהעצות שלה היו הכי יעילות ואפקטיביות (כנראה בגלל שהיא כבר העבירה כל כך הרבה קורסים בעצמה). בכל מקרה העזרה שלה יחד עם שיעורי הבית, השיעורים שמוצלמים בוידאו, והבחינות לדוגמא שפתרנו בכיתה ,בהחלט סייעו לי בבחינה ואני מודה על הסיוע הצמוד שקיבלתי בכל מהלך הקורס.

עכשיו אני מבין למה אומרים שאתם מספר אחד!

עמיר.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם