תלמידים ממליצים על קורס CGFNS / NCLEX

תודה למורים יפה ומני ולצוות של בית הספר האמריקאי


קורס CGFNS

שלום רב!

שמי יוליה לויטן ואני בוגרת קורס CGFNS. התחלתי את הקורס לפני שנה , לקח לי שנה להסדיר את המסמכים ולקבל רישות להיבחן.

ב 12.11.2008 נבחנתי ועברתי.

ברצוני להודות לתמי ואנה על העזרה הרבה במילוי המסמכים ומעקב אחר תהליך הרישום. חשוב לי לציין שהבנות תמיד עמדו לרשות כל תלמיד ותלמיד, עם הרבה סבלנות ורצון להסביר ולהרגיע .

תודה ליפה על כך שלימדה אותי להתייחס ולענות על השאלות שבמבחן.

תודה ללין על ההרצאות המעניינות וברורות מאוד – הן השאירו "טעם של עוד".

תודה למני שראשית כל לימד אותי ללמוד, לימד אותי לחשוב במוסגים של המבחן, עזר בלהבין את החומר באופן שיאפשר לי לענות על שאלת המבחן בלי לקרוא את הנושא הספציפי. יש לציין את המוכנות של המורה להיות תמיד לצד התלמיד גם מחוץ לשעות הלימודים והגדיש זמן בשיחות והסברים רבים על המבחן או תהליך הרישום, עבודה בחו"ל וכו'.

תודה רבה יוליה לויטן.


אפרת שלום,

מצאתי לנכון לכתוב לך מכתב זה ולהודות לך באופן אישי על היחס המקצועי, ועל הסבלנות שהפגנת לאורך הקורס.

אני יודעת שעשיתי לך חיים קשים במהלך הקורס, והייתי טיפה לחוצה מזה שהמבחן באנגלית, אבל רציתי שתדעי שרק בזכותך הצלחתי במבחן.

אשמח אם תמסרי את תודתי גם לצוות המנהלה, תמי רפי ואנה שתרמו רבות להצלחת הקורס.

נשיקות

אהובה זילברברג


שלום יפה

אני לא יודעת אם את זוכרת אותי. לימדת אותי למבחן NCLEX-RN בחודש מרץ 2006 בבית ספר האמריקאי.

רציתי להודיע לך שעברתי את הבחינה בהצלחה,נבחנתי באנגליה לפני כחודש והיום קיבלתי את התשובה עברתי אחרי 75 שאלות

בלבד.

בנוסף רציתי להגיד תודה רבה על כך שלימדת אותי לך ולכל הצוות.

מרגלית ר.


עבור תמי וצוות בית הספר האמריקאי

רציתי להודות לכן על כל העזרה שהגשתם לי במהלך קורס הCGFNS , המורה הייתה עניינית מאוד והפגינה ידע רב בתחום, פשוט מורה מעולה שרואים עליה שהיא ותיקה בתחום ויודעת איך להעביר את החומר באופן הפשוט והקליט ביותר. רציתי גם להודות באופן אישי לתמי שסייעה לי רבות בכל הליך הרישום המייגע, ועוד בפרט במקרה שלי שטעות אחת גררה בלאגן ענקי בכל הטפסים ולמזלי תמי באופן שרק היא יודעת איך, הצליחה להסדיר את העניין כך שיכולתי להיבחן בזמן . לא שיערתי לעצמי שהרישום יהיה תהליך מסורבל כל כך אבל למזלי הייתם לצידי בכל התהליך ואני אסירת תודה על כך.

אני באופן אישי אמליץ לכל חברותי במחלקה שרוצות גם כן לעבור את המבחן לפנות אליכם כי אני לא יודעת איך הייתי יכולה לעשות זאת לבד ואני לא ממליצה לאף אחת לעבור את זה בעצמה.

בתודה רבה

אירנה.


מכתב תודה- קורס CGFNS

שלום רב,

ברצוני להודות לצוות בית הספר על ההכנה המקצועית והמושקעת למבחן ה CGFNS.

ההכנה שכללה, בין השאר, הדרכות פרונטליות, תרגול בלתי פוסק של מבחנים, והכנה פסיכולוגית שהכינה את אותנו לקראת מה שמצפה לנו בבחינה, הייתה ממצה ומקיפה וללא ספק באה לידי ביטוי בציון הגבוה שקיבלתי בבחינה.

לי אישית מאוד עזר גם היחס האישי ממני מדריך הקורס, נכונותו להישאר אחרי השיעורים ולענות על כל שאלה ונקודה, להבהיר שאלות משיעורי הבית, ויותר מהכל האמון שהוא הביע ביכולתי והתקדמותי סייעו רבות להצלחתי.

לדעתי, היחס האישי שלו ושל כל הצוות, והעובדה שיכולתי להתקשר בכל שעה ולקבל תשובה לכל שאלה מהווים ערך מוסף לקורס מעבר לחומר המקצועי .

בברכה,

ברכה פנחס

נ.ב

אני גם מגיעה אליכם לקורס TOEFL


לכבוד הנהלת בית הספר האמריקאי , שלום רב

שמי אנה ואני הייתי בקורס NCLEX שהתקיים ברמת גן, עכשיו כשהכל מאחורי אני רוצה להודות לכם על הקורס והטיפול הכולל שהענקתם לי ולשאר חברי הכיתה במשך הקורס. הגעתי לקורס אחרי שכבר עברתי את ה-CGFNS וקיבלתי כבר את התעודה. כל מה שהיה נשאר לי בתחילת הקורס זה היה להיבחן ב-NCLEX ולמצוא עבודה. בשבילי הדבר הכי חשוב היה למצוא עבודה בארצות הברית ואתם סידרתם את זה באופן מושלם עבורי כך שעוד בזמן הקורס כבר הייתה לי עבודה מובטחת בחו"ל בשכר גבוהה פי שלוש מהשכר הנוכחי שלי ובתנאי עבודה הרבה יותר טובים. אני מכירה עוד לפחות 3 בנות נוספות שהיו עימי וגם הן כבר מצאו להן בתי חולים בחו"ל ואחת נוספת שכנראה גם תהיה באותו בית חולים איתי. אני חייבת להודות שאחד החששות הגדולים ביותר שלי היה שלא אמצא עבודה בחו"ל, לכן אני מאוד מאושרת שהצלחתם למצוא לי עבודה אפילו לפני שסיימתי את הקורס ,זה הביא לי הרבה בטחון ורצון לעבור את המבחן כדי להגיע לעבודה הזו . אני אשמח להמליץ לכל אחות חדשה שמתעניינת על הקורס כי לדעתי זה דבר נכון וחכם, גם כי מלמדים כיצד לעבור את המבחן ובמקביל גם דואגים למציאת עבודה בחו"ל .

בכבוד רב וברגשי הערכה

אנה.


שלום לכלל הצוות. אני מצרפת מכתב המלצה. אני מבקשת לא לפרסם את שם משפחתי.

לכל צוות "אמריקן סקול"

תודה על היחס האישי והחם, על הרצינות בעבודתכם וההשקעה הרבה בנו. תודות לכם עברתי מבחן CGFNS בהצלחה.

תודה מיוחדת למני על ההדרכה, לרפו, וכמובן לתמי שתמיד עזרה וממשיכה לעזור גם לאחר סיום הקורס בכל.

אני ממליצה על בית הספר שלכם בכל הלב

מאיה


לכבוד בית הספר האמריקאי,

שלום רב. ברצוני לכתוב מכתב תודה עבור קורס CGFNS. הקורס עוזר להתמקד בנושאים חשובים של סיעוד. בנוסף, קורס מסייע לעמוד בלוח זמנים של הכנה לבחינה. מרצה של הקורס תמיד מוכן לעזור בבעיות שנוצרות בזמן הלימודים.

כמשפט סיום, אני חושבת שזה היה צעד נכון לקחת את הקורס לפני המבחן.

בכבוד רב

אולגה


לתמי ואנה – תודה רבה רבה שהייתן לצידי בכל הדרך ועכשיו אני יכולה לעבור לארצות הברית ולעבוד שם . אני ממש שמחה שבזכות הקורס והעבודה שמצאתם לי אני יכולה סוף סוף לעבור עם המשפחה שלי לארצות הברית, אני באמת חשובת שבגלל שהקורס היה באנגלית זה עזר לי מאוד להבין את החומר וזה בודאות יעזור לי גם להשתלב בקלות במקום העבודה החדש. המורה הייתה כל כך בקיאה בחומר והצליחה להעביר אותו באופן ברור מאוד , זה גם עוזר שהיא יודעת להסביר מושגים גם באנגלית וגם בעברית כשצריך לפעמים . תמי ואנה הייתן מקסימות ואני מאושרת שעזרתן לי , אני בטוחה ששיגעתי אותכן עם כל הבקשות שלי וכל הניירת והטפסים ששלחנו יחדיו אבל אתן תמיד עזרתן לי בסבלנות ואפילו עם חיוך ואני מודה לכן על כך . אני מקוה שעוד נעבוד יחד בעתיד ואתן מוזמנות לבקר אותי בארצות הברית .

בהוקרה

אריקה.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם