תלמידים ממליצים על שירותי היעוץ

Hi Perla

I'm happy to say that I got accepted to the MBA program in Germany! Many thanks for all your help!

Assaf W.


עבור רננה ממחלקת האפלקיישן

רננה שלום אחרי 8 חודשיים מפרכים אני סוף סוף רגועה אחרי שכבר הזמנתי את כרטיס הטיסה למישיגן ואני מתחילה ללמוד שם בקיץ הקרוב, אם זה היה תלוי בי הייתי מזמינה לנו 2 כרטיסים כי אני חושבת שאת עשית את כל העבודה השחורה ( הניירת והטפסים ,התרגומים והחיבורים...) . בכל מקרה באמת תודה על כל העזרה, אני מעריכה מאוד את הטיפול האישי שהענקת לי ואשמח לעזור גם לך בעתיד . אז תמשיכי לשלוח לי סטודנטים שיארחו לי חברה. שלך רווית.


לבית הספר האמריקאי שלום רב

שמי ערן ואני הגעתי אליכם לפני כשנה לצורך קבלה ללימודים בארצות הברית . התרשמתי מהניסיון שלכם בתחום ומהידע הנרחב שהצגתם בכנס ובשיחות שערכתי עימכם לאחר מכן ולכן הצטרפתי לשירותי הייעוץ שלכם. עבדתי עם תמי על טופס הבקשה שלי ואני מוכרח לציין שהתרשמתי ממנה מאוד, היא הפגינה בקיאות בכל רזי התהליך וסייעה לי רבות בהליך הבקשה בפרט בכל עניין החיבורים האישיים וקורות החיים . אני קיבלתי תשובה חיובית ממוסד הלימודים אליו הגשתי את המועמדות ואני מאמין שיש לכם חלק נכבד בכך ואני מודה לכם מאוד על כך. יישר כוח ובכבוד רב יואל.


לרפי מנהל בית הספר האמריקאי שלום רב

רציתי לשבח בפניך את רננה מהאפלקיישן סנטר שעמלה איתי על כל הליך הבקשה שלי ללימודים בקליפורניה . לא שיערתי לעצמי את כל העבודה הכלולה של בניית אסטרטגיה שלמה ואז לשלב אותה בקורות חיים בחיבורים בהמלצות וכמובן גם בראיון,אבל למזלי רננה לקחה אותי על עצמה כפרויקט טעון טיפוח והפכה את כל הטופסיאדה המבולגנת שלי לבקשה ממש לתפארת מדינת ישראל ! . אני מאחלת לכל מי שרוצה ללמוד בחו"ל מישהי כמו רננה שיודעת איך צריך לעשות כל דבר. אז אני חושבת שמגיעה לה העלאה או משהו על העבודה הנפלאה שהיא עושה , ואתה יכול למסור לה שהיא פשוט גדולה .

היי תמי

אז התשובה הגיעה ואת מדברת עכשיו עם התלמידה החדשה של CAMBRIDGE !!!

הודיעו לי היום שהתקבלתי ואני מתחילה בקיץ הקרוב. אני כל כך מודה לך על כל העזרה שלך אני בכנות לא חושבת שהייתי מתקבלת אם לא הייתי יושבת איתי על כל הבקשה, אני גם הרגשתי בזמן הראיון שהם באמת מתייחסים לכל הדברים שרשמנו ביחד ולדעתי זה ממש עזר כי הם נראו מתעניינים בכל העניין, אני גם חושבת שסדנת ההכנה לראיונות הייתי מועילה כי ידעתי לענות להם לעניין יחסית ואני יודעת שהלך לי יותר טוב מאנשים אחרים שהיו שם ואמרו לי שהם פישלו בזה.

אז כמו שכבר אמרתי לך בפגישות שלנו את מקסימה ואני ממש מודה על הזמן שהשקעת עבורי ב"מאבקנו מול ועדות הקבלה " . בתודה שירן

עבור מאיה , שירותי הייעוץ של בית הספר האמריקאי

אני יודע שביקשת שאני אודיע לך ברגע שאקבל תשובה ,אבל רק עכשיו שבוע אחרי אני מוצא את הזמן לכתוב לך. אז כמו שאמרת לי אני באמת התקבלתי , ואני עובר החל משנה לארצות הברית ללימודי התואר השני במנהל עסקים. אני חייב להודות שבאמת שידרגת את בקשת הקבלה שלי עם כל השינויים והתוספות שהכנסנו פנימה, אני לא יודע אם זה מה שהכניס אותי פנימה בפועל אבל אין ספק בליבי שזה עזר. אני חושב גם שסדנת הראיונות היא דבר חובה לכל מי שאפילו חושב על להתקבל ללימודים בחו"ל , לדעתי זה השלב המכריע בכל התהליך כי אם מפשלים פה אז הכל אבוד וזה גם מה שאמרתי לך מההתחלה שזה הפחד הכי גדול שלי, בסיום אני דווקא חושב שהראיון שלי זה מה שבעיקר עזר לי להיכנס

אני אמשיך לעדכן אותך בהתפתחויות . בתודה אהרון.


לבית הספר האמריקאי

שלום , אני הייתי תלמיד שלכם בשירותי הייעוץ ומצאתי לנכון לציין לטובה את המלאכה שאתם עושים שם. רק מי שעבר את כל התהליך הזה לבד כמוני בפעם הראשונה יודע להעריך את העזרה שאתם נותנים במסגרת שירותי הייעוץ. אני עכשיו מבין כמה תמים וחסר ידע הייתי כשניסית להירשם לבד בפעם הראשונה. עבדתי עם רננה היועצת שהבהירה לי את כל השגיאות שלי ויחדיו ניסחנו מחדש את קורות החיים שלי ,את החיבורים האישיים ואפילו החלפנו חלק מההמלצות. בנוסף אני מאמין שההכנה לראיונות והסימולציות עזרו לי מאוד באופן אישי. עכשיו אחרי שהכל מאחורי אני באופן אישי אמליץ לעוד אנשים להסתייע בכם בקבלה ללימודים בחו"ל ואני מקווה שתוכלו לעזור להם כמו שעזרתם לי .

ברגשי הערכה

שמואל.


שלום רב

מצ"ב המשוב המכיל את שביעות רצוני מהשירות המקצועי והאדיב של מאיה

מאיה היתה סובלנית ומקצועית וענתה על כל שאלותי באדיבות ועל כך אני מודה מאוד

עמי


Subject: Application decisions

Hi

I just wanted to inform I was offered admittion by all three universities I applied to (Harvard, Princeton and Yale) for a graduate masters degree in Electrical Engineering.

I also decided to accept Princeton's offer, starting my studies there around mid September.

Thank you again for all your help with the Personal Statement thing. It sure was helpful..

Happy Purim and Shabat Shalom

Amichai

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם