תלמידים ממליצים על מבחן מור

ירדן

תודה לרוני שהפגין מקצועיות וידע נרחב שגרמו לי להבין מה מהות המבחן ואיך עלי לפעול.

אופן בו הועברו הדברים היה צעיר דינמי ומעניין מה שעזר לשמירת הריכוז וההבנה לאורך זמן,

תודה רבה!


תמארה

רוני, העברת את הקורס ואת הסימולציות ברמה הכי טובה שיכולה להיות.
תודה על היחס האישי ועל ההשקעה!


אורן

ודה לרוני ואור,

תרמתם הרבה לביטחון לקראת המבחנים,

היה כיף ללמוד ולשמוע מהנסיון והידע שהפגנתם


פאדי

רודה לאור ופרלה על היחס האנושי המדהיםוהאיכות והאופן שבהם לימדו, הרצינות, המקצועיות, היחס החם הם רק חלק מהתכונות בהם ניחנו שניהם

ודה,


עולא

ודה לאור ופרלה על כל ההשקעה העידוד ועל זה שגרמו לי יותר להבין את עצמי, במה התקשתי ובמה אני צריכה יותר להשקיע.


מג'יד

רודה לאור ופרלה המדריכים שבאמת אכפת להם מהתלמידים ודואגים לכך שנבין את החומר

וודה גם לכל מי שתרם לקידום וביצוע הקורס.


נרדין

רודה רבה לאור ורוני שהעבירו את כל המידע התאורטי שצריך, יחד עם סימולציות מעולות של כל חלקי הבחינה והוסיפו הרבה צבע, דינאמיות וכיף במהלך הקורס. הקורס עזר לי מאוד ושיפר את הביטחון העצמי שלי ואת הידע שלי באתיקה רפואית.

מאחלת הצלחה לכל הצוות ולמי שהשתתף בקורס.


ד. הוכנר

רהרבה תודה לכל הצוות בבית הספר האמריקאי, ובמיוחד לרוני, אור, אלירן וכל התלמידים שלמדו איתי בקורס. הקורס סיפק לי את כל הידע שהייתי צריך ועזר לי לקבל ביטחון וללמוד איך להתנהג בסימולציות


בר לביא

רודה לאור ורוני על ההתייחסות האישית ועל רמת ההוראה והדרכה המעולה. אני מאוד מודה לכם על כל ההשקעה נתתם מעבר למה שציפיתי. הספקנו ללמוד הרבה בקורס וגם לתרגל את כל המצבים שיש בבחינות מו"ר ומרק"ם ועכשיו אני מרגישה מאוד מוכנה.


רייאת

רצוות בית הספר האמריקאי
לום לכם, אני הייתי בקורס שלכם לקראת מבחן ההכנה למבחן המו"ר ולדעתי הקורס היה מעולה כי הוא היה בדיוק מותאם למבנה הבחינה, השאלון האישי, השאלות האתיות והסימולציות שתורגלו בקורס היו זהות לאלו שהיו במבחן , ואני שמחה מאוד שתרגלנו אותם כי זה ממש שיפר את הביצועים שלי בבחינה , כפי שאמרתי לכם היה לי מאוד חשוב להצליח בבחינה כי המשקל שלה הוא באזור ה 50 אחוז מתנאי הקבלה ובגלל שההציונים שלי לא היו גבוהים במיוחד אז היה חשוב לי מאוד הציון הגבוה שקיבלתי כדי להתקבל ללימודים . אני שמחה מאוד שהקורס עזר לי להתקבל ועכשיו אני מבינה שאם לא הייתי עושה אותו יכול להיות שלא הייתי מתקבלת ללימודים . תודה מכל הלב


ממני, חנה

רבית הספר האמריקאי בע"מ
וראים לי דביר ואני תלמיד לשעבר שלכם מקורס המרקם. בסוף הקורס ביקשתם שנודיע לכם על הציון שקיבלנו במבחן ושניתן חוות דעת על מידת התאמתו של הקורס למבחן, לכן אני כותב לכם היום אחרי שכבר עשיתי את המבחן וקיבלתי ציון. בכנות אני יכול לומר שאין הרבה מקום לשיפור בקורס כי הוא ממצה את הבחינה על כל חלקיה . אני לא יודע אם הייתי עובר את הבחינה בלי הקורס אבל אני בטוח שהקורס וידא באופן סופי שאני יעבור אותה בהצלחה. סוג הבחינה הזה הוא ממש לא מדברים שיוצא להתקל בהם בחיי היומיום ובגלל זה אני רואה חשיבות גבוהה בהכנה מתאימה לקראת זה בקורס או בכל דרך יעילה אחרת . אז תודה על עזרתכם והמשך פעילות פורה.

רודה רבה לבית הספר האמריקאי על הקורס הזה!


רותם

רלירדן ורפי

ציתי לשבח את שניכם על ההדרכה המקצועית והאמפתית בה העברתם את ההכנה למבחן מור , אני מודעת למידת הסבלנות הנזקקת כדי להעביר את הקורס כפי שהעברתם ומוקירה על היחס האישי שהענקתם לי ולשאר התלמידים בקורס . התרשמתי לטובה מהקורס ואני ניגשת לבחינה בהרגשה טובה , שעבורי שווה הרבה שקט נפשי ורוגע . איידע אותכם בהמשך על הציון שקיבלתי .


חן

רציתי להודות לרפי, ירדן, נועם ואורי שהשתדלו מאוד וכן למדנו מהם דברים חשובים. תודה לשאר הצוות שהיה מאוד נחמד ואדיב.

ודה גם על הכיסוד שהיה לאורך כל הקורס.

עוד נדבר לאחר הבחינה,


עידית

ר
לרפי וצוות בית הספר שלום רב.

ציתי להביע את תודתי האישית על קורס המו"ר שהעברתם לי ולשאר התלמידים בחודש יוני האחרון. היום בדיעבד לאחר שעברתי את המבחן אני יודעת להעריך את איכותו של הקורס בהכנה הממוקדת , התרשמתי במיוחד מהסיטואציות אותן תרגלנו שכן הן דמו מאוד לאלו שתורגלו במבחן ונתנו לי תחושת בטחון רבה בהתמודדת עימן. אני אמליץ בלב שלם על הקורס שלכם כי בעיני הוא מהווה הכנה אידיאלית למבחן .

בכבוד רב


נעמה

לצוות בית הספר האמריקאי,

סיימתי כרגע את קורס ההכנה למבחן מור, ורציתי להודות לצוות ולבית הספר האמריקאי שהקשיב למשוב של היום הראשון, ופעל כדי לשפר עוד יותר את הקורס. תודה לירדן, אורי, נועם שנשארו אחרי הזמן של הקורס כדי לענות לשאלות ולעזור בהתנסויות. ותודה לירדן ורפי ששהפגינו את הידע שרכשו בהרצאות ועל האמון בהצלחתנו.

תודה שוב על הכל,


שלומי

רעבור בית הספר האמריקאי

ודם כל אני חייב להודות שהייתי מאוד סקפטי לגבי הכניסה לקורס ההכנה למבחן המו"ר , במיוחד אחרי שקראתי ואמרו לי ש " אי אפשר להתכונן למבחן " , אפילו אחרי שדיברתי עם הנציגים שלכם שהסבירו לי כל מה שהולך בקורס עדיין לא הייתי משוכנע כמה הוא באמת יעזור. עכשיו אני יכול להגיד לכם שהקורס הוא באמת טוב והכי חשוב יעיל , בניגוד לכל מה שאמרו לי קודם שאין דרך ללמוד למבחן , אני באמת חושב שהאופן בו הועבר הקורס היה סבבה כי אולי לא לימדת יותר מידי באמת אבל הראתם בדיוק איך להתמודד עם כל אחת מהתחנות במבחן ומה לומר לבוחנים , לדעתי זה יותר חשוב וגם יותר קשה מסתם ללמד חומר יבש ואז להבחן אליו כמו בשאר המבחנים העיונים . בכל מקרה אני באמת מרוצה מהקורס ורציתי להודות לכם על עזרתכם בהכנתו של עוד רופא לעתיד בישראל . תודה


מוטי

רציתי להביע את שבעת רצוני עם הקורס הכנה למבחן מו"ר. עזרו לי במיוחד ירדן ורפי, שהעמיקו את ידיעותיי בנושאים אתיים ואישיים שונים ושנתנו לי משוב אישי נבונה.

תודה על כל ההשקעה,


מאיה

רביה"ס הספר האמריקאי

שמי מאיה והייתי תלמידה שלכם בקורס המו"ר , רציתי להודות לכם על הקורס שהעברתם , שכן התרשמתי מאוד ממידת המקצועיות בה הוא התנהל , בפרט את המלצותיה והדרכותיה של ירדן שהפגינה בקיאות בכל רזי המבחן, רציתי להודות לה באופן אישי על תשומת הלב והסבלנות שהפגינה כלפי וכלפי שאר התלמידים. הייתי רוצה להיות לכם יותר לעזר ולתת המלצות לקורסים הבאים כפי שביקשתם אבל אני באמת חושבת שהקורס כרגע פשוט מקביל לבחינה אז אין הרבה מקום לשיפור, אולי קצת פחות בייגלה – בכל זאת אני צריכה לשמור על הגזרה.

בתודה


יעל

ראוד אהבתי את מגוון הגישות השונות של המדריכים. זה מאוד עזר לי להבין שיש סוגים שונים של מראיינים, ושאני צריכה להתאים את תשובתי במבחן לסוג המראיין שעומד מולי (רופא, פסיכולוג, משפטן וכו...)

תודה לכל צוות המדריכים המעולה,

בברכה,


אבירם

ררפי ירדן נועם ושאר עובדי בית הספר האמריקאי

כשאמרתם בסוף הקורס שמבחינתכם אנחנו מוכנים באופן מלא למבחן לא היה לכם מושג כמה אתם צודקים. אני בכנות יכול לומר שהמבחן עבר בקלילות ואני חושב שיש לכם חלק נכבד בעניין. אני חושב שבערך 75 אחוז מהמבחן היו דברים שתרגלנו בקורס ( אפילו נאצלתי להסתיר את הגיחוך הקל כשהבוחן שאל אותי שאלה זהה לזו שניתחנו בקורס ) ואם יורשה לי לומר אז אני חושב שאפילו זיהיתי שביעות רצון אצל הבוחן מהתשובה שהבאתי ( למרות שקשה להוציא מהבוחנים האלה הבעת רגש כלשהי ). בקיצור אחלה קורס שמח עזרתם ושמח יותר שעברתי .


אודי

רפי שלום

אני לא אדם של הרבה מילים אבל הרגשתי צורך להודות לך על השקעתך הרבה בקורס ההכנה למבחן המו"ר . התרשמתי לטובה מהאופן בו הועבר הקורס ובראש ובראשונה מרמת ההדרכה שהפגנת יחד עם שאר המצרים. כפי שביקשתם אני מיידע אותכם שעברתי בהצלחה את המבחן ואני ממשיך את לימודי. מאחל לכם הצלחה בהמשך הדרך ,


יעקב

רודה לצוות המורים: נעם, ירדן, רפי וגם אורי, שהשקיעו בנו. תודה על שהבהרתם מול מה נעמוד במבחן מו"ר.


יוסי

תור אחד שעבר את מבחן המו"ר ועשה גם את הקורס הכנה אני חייב להודות שכל מי שטוען שלסוג המבחן הזה אי אפשר להתכונן, פשוט לא מכיר את הקורס או חושב בטעות שהוא יודע מה עומד מולו. בפועל ( וכל מי שעה איתי את הקורס מסכים איתי ) יש בהחלט מקום להכנה למבחן הזה כי סוג השאלות והסימולציות במבחן מדמות מצבים ששום אדם נורמלי כנראה לא נתקל בהם בעבר ולא כדאי להסתמך על מזל במקרים האלו. אז שהמהמרים יעשו לבד ולכל השאר אני אמליץ על הקורס שלכם .


מאיר

רני מודה לכל המנחים והמרצים על ההשקעה הזו בנו ובהתחשבות הבהכנתנו למבחן מור, כי זה מאוד מועיל ומשפר את תחושתנו לגבי המבחן.


מראנין מחוואד

רלרפי וצוות בית הספר האמריקאי

ודה על הקורס שעשיתם לקראת מבחן המרקם , רציתי ליידע אותכם שעברתי את המבחן ושלדעתי הקורס שלכם היה טוב מאוד. היו לי הרבה חששות לפני שהכרתי את המבחן הזה אבל הקורס שלכם הרגיע אותי ונתן לי תחושת בטחון לקראת המבחן. במבחנים מהסוג הזה הכי חשוב זה הניסיון לדעתי ווהתנסות הרבה שתרגלנו בקורס בכל הנושא עזרה לי מאוד לעבור את המבחן. אני חושבת גם שזה טוב שיש מדריכים שהם פסיכולוגים ואנשי מקצוע כי אז הם מודאים שבאמת עושים מה שצריך ומה שהבוחנים רוצים לשמוע .ודה


כנרת

רלום רב לבית הספר האמריקאי,

הייתי בקורס הכנה למבחן מור במכון שלכם, ורציתי רק לציין את תודותיי למדריכים על התמיכה, תשומת הלב לנקודות חיזוק וחולשה שעזרו לי להשתפר גם בזמן קצר ולהיות יותר מודעת ליכולתי.


אסי

ראני מבקש להודות למורה המקסימה, המיוחדת, המקצועית והחברתית.

שינית אצלי הרבה דברים באופן חיובי מאוד, הגברת הביטחון העצמי, ושימוש בטכניקות שאילולו הן הייתי פשוט הולך לאיבוד.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם