קורס אנגלית משפטית

12.3.2006

לכבוד

בית הספר האמריקאי

קורס אנגלית למשפטנים

א.ג.נ,

בתור עורכת דין במשרד שרוב לקוחותיו אינם ישראלים, חשתי שאני זקוקה לשפר את רמת האנגלית שלי במיוחד בכל הקשור לכתיבה והתנסחות. עד לקורס, כתיבת מסמך משפטי באנגלית הייתה פרויקט לכל דבר ועניין, כאשר על כל צעד ושעל נאלצתי להיעזר בחבריי למשרד שאנגלית היא שפת אימם.

כתיבת מסמכים משפטיים באנגלית איננה דבר פשוט, ועל אף שרמת האנגלית שלי הייתה מאז ומעולם מעל הממוצע, למדתי בקורס "אנגלית למשפטנים" בבית ספרכם שישנו הבדל של שמיים וארץ בין שליטה באנגלית כללית לבין שליטה באנגלית משפטית.

הידע שרכשתי בקורס לא יסולא בפז, בהדרכתה המקצועית של רובין למדתי כיצד להתנסח היטב בכתב ובעל פה, תוך שימת דגש לביטויים משפטיים אשר אינם מופיעים ברב המילונים.

המורה רובין, בעלת הסמכה לעריכת דין בארה"ב ובישראל, הדוברת אנגלית ברמת שפת אם, היא ללא ספק נכס לבית ספרכם, ושיטת הלימוד הייחודית שלה שינתה מן הקצה אל הקצה את האופן בו אני ניגשת לכתיבת טקסט באנגלית.

כעת, אני מסוגלת לכתוב מסמכים משפטיים מורכבים באנגלית, מבלי שאזדקק להגהה או סיוע כלשהו. יתרה מכך, הקנה לי הקורס את היכולת לתקשר עם לקוחות דוברי אנגלית בצורה שוטפת ורהוטה.

על כל אלה, תודתי הכנה.

בכבוד רב,

י. פרנס, עו"ד


אני עובד באחד מהמשרדים הגדולים וחיפשתי מקום שילמד אותי "אנגלית משפטית" ולא סתם אנגלית. בדקתי במספר בית ספר אבל רק כאן יש דבר כזה באמת. המורים הם מורים המוסמכים לעסוק בעריכת דין בישראל ובארה"ב. אני עבדתי עם מורה "אחד על אחד" בעלת ניסיון של מספר שנים רב בעריכת דין בניו-יורק ובישראל דבר שאפשר לי הכרות מעמיקה יותר עם עולם המשפטים האמריקאי ולשפר את סגנון הניסוח והכתיבה המשפטיים שלי באנגלית. גם ספרי הלימוד שקיבלתי היו ספרי לימוד העוסקים ב- legal english ולא באנגלית כללית. ממליץ בחום.

עודד כפיר, עו"ד

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם