צרו קשר כבר היוםקורסי אנגלית לחברות

מכתבי המלצה

"כחברה העובדת מול לקוחות עסקיים בחו"ל, היו חייבים העובדים להתכתב ולהתנסח ברמה גבוהה ביותר באנגלית, וכן לבצע שיחות באנגלית מול לקוחות אמריקאים. בבית הספר האמריקאי הביאו את העובדים שלי לרמת האנגלית שרציתי. נקודה.

המורים מגיעים לחברה בשעות המותאמות לסדר היום של העובדים, כך שהם אינם מפסידים שעות עבודה או זמן מיותר בנסיעה למרכזי לימוד רחוקים. בית הספר האמריקאי תפר חבילת לימוד מותאמת לחברתנו, כך שהעובדים לא למדו דברים "תיאורטים" אלא בדיוק את מה שרצינו שילמדו.

מדובר בחברה מקצועית מאוד. רמת שירות ברמה הגבוהה ביותר שראיתי. המורים האמריקאים מכירים את המנטליות ה"אמריקאית", והכינו את העובדים לא רק מבחינת הידע באנגלית אלא גם מבחינת יחסי עבודה ודרכי עבודה מול לקוחותינו האמריקאים."

בר כהן, מנכ"ל


לכבוד

אמריקן סקול

הנדון: מכתב תודה

ברצוני להביע את תודתי והערכתי הכנה לצוות בית הספר ומוריו אשר נטלו חלק בהעברת קורסי האנגלית בחברתנו.

מתוקף מעמדנו כחברה בינלאומית, המתמחה בשיווק פתרונות תוכנה בתחום הביטוח, מצאתי לנכון לערוך השתלמות באנגלית עסקית לעובדי החברה. לאחר מחקר שווקים מקיף הגעתי אל בית ספרכם אשר עשה עלי רושם כמוסד מקצועי ואמין.

חיש מהר תפרתם עבורנו מסלול לימוד המותאם אישית לחברתנו בו הושם דגש רב על אנגלית עסקית, ועל אוצר המילים המקצועי הנדרש בחברה כשלנו.

כעת, בתום ההשתלמות אני שמח לומר שלא התאכזבתי ולמעלה מזאת התרשמתי לטובה מהשירות, המקצועיות, היחס האישי, ומעל לכל רמת ההוראה הבלתי מתפשרת הנהוגה בבית ספרכם.

כמו כן, ברצוני להודות לכם באופן מיוחד על הגמישות והסבלנות המופלאה שהפגנתם לכל אורך הקורס נוכח דרישותינו המעט מטורפות, לשעות הוראה חריגות ולקיום הלימודים במשרדי החברה.

אני סמוך ובטוח כי להבא אשכור את שירותכם לקורסי אנגלית, ואני מייחל להמשך שיתוף הפעולה הפורה בינינו.

לא לחינם יצא שמכם ברבים כמוסד הוותיק והמוביל בארץ ללימודי אנגלית. יישר כוח!!!

בברכת חג שמח

י. בנבנישתי


לכבוד

בית הספר האמריקאי

הנדון: מכתב תודה- קורס אנגלית לחברות

לאחר בירורים וחיפושים רבים החלטתי לבחור בבית הספר האמריקאי, כמוסד שיבנה ויעביר בחברתנו את ההשתלמות השנתית באנגלית.

השתלמות זאת נעשית מדי שנה כחלק מהפעילות השוטפת במשרד, אולם עד עתה לא מצאנו מוסד לימודי שיוכל להתאים עצמו אל לוח הזמנים שלנו ואל תכני הלימוד המיוחדים הנדרשים בחברתנו, ומשום כך, נאלצנו להתפשר על איכות ההוראה וזמני הלימוד.

השנה החלטנו לשים לעניין סוף, ובחרנו לקיים את ההשתלמות בבית ספרכם, שקנה לעצמו שם כמוסד איכותי ומוביל בהוראת השפה האנגלית.

עלי לציין כי בחירתנו בבית ספרכם הוכיחה את עצמה לאורך כל הדרך החל משלב איפיון ההשתלמות שסיפק צוות יועצות הלימודים בבית הספר, הן מהבחינה הטכנית והן מהבחינה המקצועית, דרך שלבי בניית ההשתלמות, ועד השלב הסופי של העברת הקורס והשיפור מדהים בכישורי הכתיבה והדיבור באנגלית של עובדי המשרד.

מי יתן ותמשיכו להיות חברה מובילה ומקצועית שהשרות והמקצועיות הנו חלק מהותי ועיקרי בתפיסתה.

בכבוד רב,

י. שימקו, מנכ"ל


לצוות בית הספר האמריקאי שלום

כשהחלטנו לערוך קורס אנגלית עבור עובדי המלון שיביא לשיפור רמת הדיבור של עובדינו- התלבטנו במי לבחור.

מטבע הדברים, רצינו שהדגש בקורס יהיה על דיבור באנגלית בכלל, ועל שימוש באוצר מילים הקשור לתחום התיירות בפרט. אולם, רוב מכוני הלימוד בארץ הציגו בפנינו תוכנית לימודים קשיחה ששמה דגש על כתיבה ודקדוק, ולא הותירה מקום לצירוף תכנים ספציפיים שמתאימים לצרכי המלון.

הבחירה בבית ספרכם התבררה כצעד נכון, אתם הייתם היחידים, שהצעתם לתפור בעברנו תוכנית לימודים אישית ומותאמת, ששמה דגש לא רק על דיבור באנגלית, אלא גם הכרת המנטאליות של התייר האמריקאי.

זאת ועוד,אבקש להודות לאלי ,יועצת הלימודים שליוותה אותנו לכל אורך הקורס, ושימשה לנו ככתובת לכל בקשותינו בכל שעה במהלך ביממה.

אין לי ספק שנמשיך להשתמש בשירותכם גם בעתיד

ד. רבינוביץ'

סמנכ"ל שיווק ויחסי ציבור


לכבוד

בית הספר האמריקאי

אני מבקשת להודות לצוות בית הספר על קורס האנגלית שנערך בחברתנו בחודש מאי האחרון.

הליווי שלכם מתחילת הדרך, החל מסיוע בהגדרת צרכי החברה, וכלה בדרך בה הועבר הקורס עצמו, הינו שילוב מנצח של מקצוענות, אכפתיות אישית, ומחויבות לתפוקות.

שיטת העבודה בה לכל קורס מוצמדת יועצת לימודים שאחראית מבחינה מקצועית ומנהל,ית על צוות המורים ללא ספק הוכיחה עצמה כיעילה מאד.

כמו כן, הדגש שהושם על אופן ההתנסחות באנגלית עסקית בתכתובות מיילים, ועל דרכי הכנת מצגות באנגלית, תרמו ללא ספק לתפוקתם של עובדי החברה בכל הקשור בעבודה מול ספקים מחו"ל.

אנא מסרו הערכתי לכל הצוות שעשה עבודה נהדרת.

בברכה חמה,

י. לוי- פלדמן, מנכ"ל

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם