לימוד אנגלית

"במשך שנים ניסיתי ללמוד אנגלית. מה לא? ניסיתי שיעורים פרטיים, קורסי אנגלית כמעט בכל בתי ספר לאנגלית ושום דבר לא עזר. כבר התחלתי לחשוב שהבעיה היא אצלי, שאולי יש לי דיסלקציה ללימוד שפות, עד שהגעתי לבית ספר האמריקאי. רק כאן הצלחתי לשפר את רמת השיחה שלי בזכות צוות המורים המעולה והסבלני שהצליחו לתת לי את הכלים להתחיל לדבר שוטף. המון תודה לכם שהצלחתם לעשות את מה שבמשך שנים לא הצלחתי ובמיוחד לשירי המדהימה שהצליחה לגרום לי להתחיל לדבר."

חן בכר


10.7.05

לכבוד

AMERICAN SCHOOL

בית ספר אמריקאי ללימוד אנגלית

הנדון: ברכת תודה והערכה.

במשך שלושה חודשים הייתה לי הזדמנות נפלאה להשתתף בקורס אנגלית, וזאת במטרה לשפר, לחזק ולהעשיר את מיומנותי בשפה האנגלית. בתקופה זו זכיתי לשיעורים שבועיים מעמיקים ואיכותיים מאת דר' אילנה רוזובסקי. אני חושבת שהיותה דוברת אנגלית ממוצא אמריקאי, היא תרמה לי בלימוד שפה תקנית ומדוברת וכן בהכרת התרבות וסגנונות תקשורת של דוברי שפה זו.

במקביל לשיעורים הנ"ל, השתתפתי באימוני דיבור עם מגוון מורים איכותיים וידידותים, גם במפגשים אלו ניתנה לי אפשרות להתבטא באנגלית ולשפר את מיומנות השפה השוטפת, כמובן, תוך כדי קבלת עזרה.

היה מעניין ללמוד אנגלית דרך עיסוק ודיון בנושאים מגוונים, אסטרטגית הוראה זו הנוגעת בנושאים מעניינים הגבירה בי את המוטיבציה, מנעה ממני תחושת עייפות (למרות שמדובר בלימוד עיוני ברמה גבוהה) וגרמה לי ליהנות משיחה באנגלית כמו בכל שיחה אחרת אשר אני מקיימת בעברית.

ברצוני להודות למורות, אשר גילו סגנון הוראה ייחודי, נעים ועכשווי, שנקה ומיכל. כמו אילנה גם הן אינטליגנטיות ובעלות התמצאות רחבה במגוון נושאים ומקצועות.

בבית הספר מנהלות את המשרד אורית ואלי, בנות אלו שימשו בשבילי גם כמורות (בדלפקן האישי), הן הקפידו לשוחח איתי באנגלית, לתקן טעויות ולעזור לי כשנתבקשו.

אסיים את מכתבי במילות הערכה למנכ"ל בית הספר מר רפי בעדני, אשר נראה כי היה מעורב מקרוב בתוכני השיעורים ובמצב התקדמות הסטודנטים וכן על עזרתו בנושאים אחרים.

אני ממליצה על הקורס בו השתתפתי לכל ישראלי היודע אנגלית בכל רמה שהיא במטרה לשמר ולתרגל את הידע הקיים אצלו וכן לשפרו.

בברכה אמיתי אתי

אשדוד

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם